Wedstrijdschema Sassenheimse Schaakvereniging

Seizoen 2022 – 2023

         Datum        

Activiteit                                               versie20220917                  

6 september 2022

Algemene ledenvergadering     en

Onderlinge competitie ronde 01

13 september 2022

Onderlinge competitie ronde 02

20 september 2022

Onderlinge competitie ronde 03

27 september 2022

Onderlinge competitie ronde 04

    4 oktober 2022

Onderlinge competitie ronde 05

11 oktober 2022

Regiocompetitie Leidsche Schaakbond

Sassenheim-A  - ASC-B              en

Onderlinge competitie ronde 06

18 oktober 2022

Regiocompetitie Leidsche Schaakbond

Sassenheim-B  - Bodegraven-B      en

Onderlinge competitie ronde 07

25 oktober 2022

Onderlinge competitie ronde 08

1 november 2022

Onderlinge competitie ronde 09

Maandag

7 november 2022

Regiocompetitie Leidsche Schaakbond

Philidor-C  -  Sassenheim-A

   08 november 2022

Onderlinge competitie ronde 10

15 november 2022

Maandag

21 november 2022

Rapid-competitie ronde 1, 2 en 3

Regiocompetitie Leidsche Schaakbond

Reynaerde-C  -  Sassenheim-B

22 november 2022

Onderlinge competitie ronde 11

29 november 2022

Onderlinge competitie ronde 12

6 december 2022

Onderlinge competitie ronde 13

13 december 2022

Regiocompetitie Leidsche Schaakbond

Sassenheim-B  -  AAS-C (jeugd)      en

Onderlinge competitie ronde 14

20 decembe2022

Regiocompetitie Leidsche Schaakbond

Sassenheim-A  - Bodegraven-A          en

Onderlinge competitie ronde 15

27 december 2022

Onderlinge competitie ronde 16

3  januari 2023

Onderlinge competitie ronde 17

10 januari 2023

Onderlinge competitie ronde 18

17 januari 2023

Snelschaak-kampioenschap van Teylingen 

24 januari 2023

Onderlinge competitie ronde 19

31 januari 2023

Maandag

6 februari 2023

Onderlinge competitie ronde 20

Regiocompetitie Leidsche Schaakbond

Reynaerde-D  -  Sassenheim-B

 7 februari 2023

Regiocompetitie Leidsche Schaakbond

Utile Dulci-A  - Sassenhiem-A         en

Onderlinge competitie ronde 21

       14 februari 2023

28 februari 2023

Onderlinge competitie ronde 22

Rapid-competitie ronde 4, 5 en 6

        7 maart 2023

Regiocompetitie Leidsche Schaakbond

Sassenheim-A  -  Reynaerde A            en

Onderlinge competitie ronde 23

        14 maart 2023

Regiocompetitie Leidsche Schaakbond

Sassenheim-B  -  De Zwarte Pion-B       en

Onderlinge competitie ronde 24

15 maart 2023

Snelschaak-kampioenschap van Teylingen

21 maart 2023

28 maart 2023

4 april 2023

Onderlinge competitie ronde 25

Onderlinge competitie ronde 26

Regiocompetitie Leidsche Schaakbond

Sassenheim-B  -  Leithen-D                    en

Onderlinge competitie ronde 27

11 april 2023

Maandag

17 april 2023

Onderlinge competitie ronde 28

Regiocompetitie Leidsche Schaakbond

Philidor-D   -  Sassenheim-A         

18 april 2023

Donderdag

20 april 2023

Onderlinge competitie ronde 29

Regiocompetitie Leidsche Schaakbond

Voorschoten-D  -  Sassenheim-B

25 april 2023

Onderlinge competitie ronde 30

2 mei 2023

Rapid-competitie ronde 7, 8 en 9

9 mei 2023

Regiocompetitie Leidsche Schaakbond

Sassenheim-A – Vrijpionnen-A              en

Onderlinge competitie ronde 31

16 mei 2023

Onderlinge competitie ronde 32

23 mei 2023

Rapid-competitie ronde 10, 11 en 12

         30 mei 2023

Onderlinge competitie ronde 33

          6 juni 2023

Onderlinge competitie ronde 34

13 juni 2022

* * Slotavond en prijsuitreiking* *