Datum          

Activiteit                                                       versie20181201                      

4 september 2018

Algemene ledenvergadering     en

Onderlinge competitie ronde 01

11 september 2018

Onderlinge competitie ronde 02

18 september 2018

Onderlinge competitie ronde 03

25 september 2018

Onderlinge competitie ronde 04

2 oktober 2018

Onderlinge competitie ronde 05

Maandag

8 oktober 2018

Philidor-C <-> Sassenheim-A                       en  

Daniel Noteboom-C <-> Sassenheim-B

9 oktober 2018

Onderlinge competitie ronde 06

16 oktober 2018

Onderlinge competitie ronde 07

23 oktober 2018

Rapid Competitie ronde 1 t/m 3

30 oktober 2017

Onderlinge competitie ronde 08

Maandag

5 november 2018

SSN-B <-> Sassenheim-B

 

6 november 2018

Sassenheim-A <-> Voorschoten-C    en

Onderlinge competitie ronde 09

13 november 2018

Onderlinge competitie ronde 10

20 november 2018

Onderlinge competitie ronde 11

27 november 2018

Onderlinge competitie ronde 12    en

Bekercompetitie LeiSB Sassenheim -= InterNos_

4 december 2018

Sassenheim-B <-> Utile Dulci-B        en

Onderlinge competitie ronde 13

11 december 2018

Onderlinge competitie ronde 14

18 december 2018

Onderlinge competitie ronde 15

Vrijdag

21 december 12018

LSG-D <-> Sassenheim-A

8 januari 2019

Open Snelschaak-kampioenschap van Teylingen

15 januari 2019

Onderlinge competitie ronde 16

22 januari 2019

Onderlinge competitie ronde 17

29 januari 2019

Sassenheim-A <-> Leithen-B           en

Onderlinge competitie ronde 18

5 februari 2019

Leithen-D ß> Sassenheim-B           en

Onderlinge competitie ronde 19

12 februari 2019

Rapid competitie rond 4 t/m 6

19 februari 2019

Onderlinge competitie ronde 20 

26 februari 2019

Utile Dulci-A <-> Sassenheim-A      en

Sassenheim-B <-> Philidor-E         

5 maart 2019

Open Van der Zaag Toernooi           

12 maart 2019

Onderlinge competitie ronde 21

19 maart 2019

Onderlinge competitie ronde 22

26 maart 2019

Sassenheim-A <-> De Zwarte Pion-B         en

Onderlinge competitie ronde 23

2 april 2019

RAPID competitie ronde 7 t/m 9

9 april 2019

Onderlinge competitie ronde 24

16 april 2019

Onderlinge competitie ronde 25

23 april 2019

 Bollenstreek toernooi

Woensdag

24 april 2019

Leiderdorp-A <-> Sassenheim-A

30 april 2019

Onderlinge competitie ronde 26

7 mei 2019

Onderlinge competitie ronde 27

14 mei 2019

Rapid competitie ronde 10 t/m 12

21 mei 2019

Onderlinge competitie ronde 28

28 mei 2019

Onderlinge competitie ronde 29

04 juni 2019

* * Slotavond en prijsuitreiking* *